Dudullu Adak

Dudullu Adak – 0532 055 34 68

     Dudullu Adak

Adaklık Kurban – Akika

Kurbanlık Koç – Koyun

Kurbanlık Keçi – Oğlak

İletişim

0532 055 3468

Dudullu Adak ibadetinizde güvenin ve kalitenin adresi Adak  Satış Dudullu! İhtiyacınız olan uygun Adak fiyatları ve kaliteli kurbanlık seçenekleriyle, ibadetinizi eksiksiz yerine getirmek için buradayız. Dudullu Koç fiyatlarından Adak kurbanlık seçeneklerine kadar geniş bir ürün yelpazemizle, size özel çözümler sunuyoruz.

Mert Adak Dudullu, uzun yıllardır sektörde edindiği deneyim ve güvenilir hizmet anlayışıyla bilinmektedir. Adak ibadetiniz için özenle seçilmiş koç, koyun, kuzu ve keçi gibi hayvanlarımız, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı bir seçenek sunar. Dudullu Adak fiyatları konusunda şeffaf bir politika benimseyerek, bütçenizi zorlamadan ibadetinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.

Sitemiz üzerinden Dudullu Koç fiyatları ve diğer Adak kurbanlık seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olanı kolayca seçebilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Mert Adak Dudullu olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak ve Adak ibadetinizi eksiksiz yerine getirmeniz için yanınızdayız. Hemen web sitemizi ziyaret edin ve güvenin, kalitenin ve uygun fiyatların keyfini çıkarın!

Dudullu Adak;

Servis Bölgelerimiz;

Aşşağı Dudullu,

Yukarı Dudullu

İmes Sanayi

Çamgaz

Çekmeköy Merkez Mah.

Şahinbey

Hamidiye

Madenler

ADAK TELEFON0532 055 34 68

Adak Fiyatları Ailesi Olarak Tüm İstanbul da adak, kurbanlık, Hizmetlerimizle Tüm Mahalle Ve Caddelerde Uygun Fiyatlı adak Satış Hizmet Vermekteyiz.

Size En Uygun Ve En Yakın Adakçı İçin Arayın Adağınızı Kapınıza Kesip Parçalayıp Poşetlenmiş Şekilde, İslami Usullere Uygun Olarak Teslim Edelim.

İstanbul Adakçıları, adak, Adakçı, Adak Satış, akika, şükür kurbanı, alo Adak, enyakın adak, yakın adakcı, adak fiyatları, adak fiyat listesi,

Adak Kurban Fiyat Listesi

Adaklık Koç

5.000 TL / 15.000 TL

Adaklık Koyun

6.000 TL / 12.000  TL

Adaklık Kuzu

4.000 TL /8.000 TL

Adaklık Keçi

6.000 TL / 13.000 TL

Adaklık Oğlak

3.000 TL / 6.000 TL